Od 16 marca część zajęć i wykładów na Politechnice Śląskiej odbywa się przez Internet. Trwają przygotowania do uruchomienia zdalnego kształcenia z kolejnych przedmiotów. Rozwiązanie to zostało wprowadzone z uwagi na zagrożenie epidemiczne COVID-19, w wyniku którego do odwołania zawieszono wykłady, zajęcia i konsultacje dla studentów, doktorantów i słuchaczy studiów podyplomowych oraz inne formy kształcenia, z wyłączeniem zajęć prowadzonych zdalnie.

Zajęcia te są prowadzone na Politechnice Śląskiej za pośrednictwem Platformy Zdalnej Edukacji.

Posiadanie konta e-learningowego na Platformie Zdalnej Edukacji i korzystanie z niego jest warunkiem koniecznym do uzyskania zaliczenia zajęć.

Zajęcia w trybie zdalnym – co powinieneś wiedzieć

Dla studentów Fizyki Technicznej, Instytut Fizyki uruchomił do tej pory zajęcia na Platformie Zdalnej Edukacji:

Semestr II

Semestr IV