1. Ocena z egzaminu kończącego lektorat będzie średnią następujących składowych:
    • - średniej ocen zaliczeniowych z 4 semestrów lektoratu,
    • - wyniku egzaminu ustnego, który będzie sprawdzał wszystkie efekty kształcenia.
  2. Egzamin ustny zostanie przeprowadzony z każdym studentem indywidualnie online za pomocą komunikatorów internetowych wskazanych przez prowadzącego/egzaminatora.
  3. Datę egzaminu ustala lektor z grupami/poszczególnymi studentami w terminach:
    • I. termin - do dnia 10.06.2020
    • II. termin - do dnia 05.07.2020
    • III. termin – do dnia 20.09.2020
  4. Student jest zobowiązany do zapewnienia sobie warunków umożliwiających przeprowadzenie egzaminu ustnego (komputer z dostępem do Internetu, mikrofonem i kamerą).
  5. W przypadku wznowienia zajęć na uczelni egzamin w wyżej opisanej formie będzie mógł odbyć się w siedzibie SJO.