Drodzy Uczniowie szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych!

Jeśli interesuje Was nauka i fizyka w ujęciu praktycznym oraz lubicie działać, eksperymentować i twórczo myśleć - nasz konkurs jest właśnie dla Was! Jeśli chcecie wziąć udział w naszym konkursie przygotujcie w domu lub w szkole pracę konkursową z zakresu fizyki lub z pogranicza fizyki i innych dziedzin. Praca konkursowa może być przygotowana w formie modelu, makiety, doświadczenia, pokazu, eksperymentu, urządzenia elektrycznego, urządzenia mechanicznego, projektu badawczego lub kombinacji tych elementów. Temat zależy wyłącznie od Was a jedynym ograniczeniem jest Wasza wyobraźnia! Na zgłoszenia czekamy do 19 marca.

Szczegóły znajdziecie w Regulaminie oraz dokumentach dostępnych poniżej.

Wszelkie pytania kierujcie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Do zobaczenia na konkursie!

Regulamin konkursu Młody Einstein 2021
Załącznik nr 1 Oświadczenie osoby niepełnoletniej
Załącznik nr 2 Oświadczenie osoby pełnoletniej
Załącznik nr 3 Oświadczenie dla opiekuna (nauczyciela)