Benisiewicz

W grudniu 2020 roku odbyła się ósma edycja konferencji Environmental Protection & Energy Conference (EPAE). W tym roku w konferencji wzięło udział 104 badaczy i młodych naukowców z całego świata. Uczestnicy mieli okazję zaprezentować swoje prace w trzech blokach tematycznych: Environmental, Energetic i Technological Advances. Pani mgr inż. Barbara Benisiewicz, doktorantka z Zakładu Geochronologii i Badań Izotopowych Środowiska Instytutu Fizyki, za prezentację pt. „The use of modelling tools to test environmentally friendly cachment management scenarios reducing erosion and sediment transport” otrzymała wyróżnienie.